POZNAJ SIEBIE, SPOTKASZ BOGA – Otwarte spotkania formacyjne

przez | 7 października 2015

Zaproszenie od Archidiecezjalnego Ośrodka Odnowy w Duchu Świętym w Poznaniu

Szczęść Boże,

Z radością pragniemy poinformować, że już od dnia 10 października rozpoczynamy cykl comiesięcznych, otwartych spotkań formacyjnych pod wspólnym tytułem Poznaj siebie, spotkasz Boga.

Spotkania odbywać się będą w każdą drugą sobotę miesiąca i przeznaczone są dla wszystkich (ze szczególnym uwzględnieniem członków wspólnot Odnowy w Duchu Świętym), którzy pragną pogłębić swą relację z Bogiem, postrzeganym przez pryzmat naszego zmagania się z codziennością, przez pryzmat naszych pragnień, dążeń, oczekiwań ale także porażek i sukcesów, naszej duchowości i cielesności, naszego sacrum i profanum.

To spotkania odkrywające Boga – w nas i nas – ugruntowanych w Bogu, to zaproszenie do kontemplacji samego siebie by w sobie samym odkryć Boga a odkrywszy, dostrzec Go w drugim człowieku.
Ogólna tematyka spotkań to rozważania dotyczące tego, co Bóg myśli o:

  • człowieku
  • naszych uczuciach
  • naszych pragnieniach
  • pieniądzach
  • naszej płciowości
  • naszego odpoczynku oraz innych ważnych aspektach ludzkiej egzystencji

Pierwsze spotkanie, w dniu 10 października poprowadzi ks. dr Radosław Siwiński – z diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej, współtwórca projektu „Ewangelia dla miasta”, moderator grupy Rycerstwa św. Michała Archanioła, Od 2011 roku jest koordynatorem do spraw Nowej Ewangelizacji. Posługuje modlitwą wstawienniczą i modlitwą o uwolnienie. Jest również egzorcystą.

Cykl bezpłatnych spotkań odbywać się będzie w Auli im. Jana Pawła II w parafii Św. Michała Archanioła w Poznaniu, ul. Stolarska 7 w godz. 10.00 – 13.00.

Serdecznie zapraszamy

Z Bożym Błogosławieństwem

Sekretariat Archidiecezjalnego Ośrodka Odnowy w Duchu Świętym w Poznaniu

e-mail: odnowa@archpoznan.pl