Mężczyzna silny duchem

przez | 2 maja 2014

Zachęcamy do odsłuchania i obejrzenia nagrań z  rekolekcji organizowanych przez męską organizację Mężczyzn św. Józefa w Piekarach koło Krakowa. Spotkanie prowadził  Donald Turbitt.

Nagrania można obejrzeć i posłuchać pod poniższym linkiem:
» http://mezczyzni.net/main/component/content/article/328-qmski-wymiar-wiaryq

Jak ważne jest zachować prawdziwą męskość i czym ona jest mówi też pastor Gungor:


Donald Turbitt – Amerykanin z Nowego Jorku, emerytowany strażak i biznesmen, mąż, ojciec, dziadek. Przez dwadzieścia jeden lat służył w straży pożarnej Providence – Rhode Island (przedmieścia Nowego Jorku), później przez 30 lat prowadził własny biznes. On i jego żona Pat mają troje dzieci i trzynaścioro wnucząt.

Zaangażowany katolik, jest członkiem Renewal Ministry, Katolickiej Koordynacji Odnowy Charyzmatycznej w USA, jest także liderem Mężczyzn św. Józefa – amerykańskiego ruchu zrzeszającego mężczyzn-katolików oraz przedstawicielem Promise Keepers (Opiekunowie Obietnicy). Przez 20 lat był koordynatorem wspólnoty przymierza „God’s Love”.

Prowadził misje i konferencje w całej Nowej Anglii, Europie Wschodniej (Polska i Ukraina), Afryce, ostatnio także w Wietnamie i na Syberii. Swoją posługę kieruje przede wszystkim do mężczyzn.

Mężczyzna silny duchem