„Co Bóg myśli o płciowości” – spotkanie z cyklu „Poznaj siebie – spotkasz Boga”

przez | 8 stycznia 2016

Szczęść Boże,

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie formacyjne z cyklu „Poznaj siebie – spotkasz Boga” w dniu 9 stycznia 2016 r. o godz. 10.00 (do 13.00) do salki „Wieczernik” przy parafii Św. Michała Archanioła w Poznaniu, ul. Stolarska 7.

Spotkanie pt. „Co Bóg myśli o płciowości” poprowadzi Jacek Pulikowski Jacek Pulikowski, który prowadzi zajęcia na Studium Rodziny przy Wydziale Teologii UAM w Poznaniu, kursy dla nauczycieli i kursy przedmałżeńskie. Jest autorem publikacji o tematyce rodzinnej. Ojciec trójki dzieci. Jest czynnym członkiem Duszpasterstwa Rodzin i byłym członkiem Rady Episkopatu Polski ds. Rodziny. W 2015 laureat nagrody im. Jerzego Ciesielskiego.

Aby ułatwić stronę organizacyjną spotkań, na stronie www.cobogmysli.pl uruchomiony został formularz zapisów, poprzez który, w miarę możliwości, prosimy się zarejestrować. Ułatwi to przygotowanie miejsc, kontakt z uczestnikami (informacje o kolejnych spotkaniach, etc.). Od lutego chcemy aby była to jedyna forma zgłoszeń i zapisów do udziału w spotkaniach (osoby, które z jakichkolwiek powodów nie będą mogły zarejestrować się elektronicznie, będą mogły dokonać rejestracji przed spotkaniem).

Wśród uczestników spotkań, rozlosowane zostaną także książki autorstwa Małgorzaty i Wojciecha Nowickich – Uzdrowienie Finansów, (Wojciech Nowicki prowadził ostatnie spotkanie na temat „Co Bóg myśli o pieniądzach”).

Sekretariat Archidiecezjalnego Ośrodka
Odnowy w Duchu Świętym w Poznaniu